# Name Country Squad 1 Squad 2 Squad 3
1 Alessandro Spada ITA Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 21 - Sat 20:00
2 Ali Akbar Noonari PK Squad 1 - Sat 10:00 Squad 8 - Mon 18:30 Squad 12 - Wed 18:30
3 Amr Essa EG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
4 Ben Mitamar IL Squad 14 - Thu 15:30 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 21 - Sat 20:00
5 Branislav Sergievski BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 4 - Sun 10:00 Squad 10 - Tue 18:30
6 Darin Trayanov BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 2 - Sat 14:30 Squad 4 - Sun 10:00
7 Dian Doytchev Dinev BUL Squad 4 - Sun 10:00 Squad 12 - Wed 18:30 Squad 20 - Sat 15:30
8 Eliave Adva IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
9 Georgi Bojilov Squad 2 - Sat 14:30 Squad 3 - Sat 19:00
10 Golan Levi IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
11 Guliz Karahoda TUR Squad 13 - Thu 11:00 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 20 - Sat 15:30
12 Hany Rashid Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
13 Hossam Mohamed Seif EG Squad 2 - Sat 14:30 Squad 4 - Sun 10:00 Squad 6 - Sun 19:00
14 Hossamaldin Elsayed EG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
15 Hristo Dimitrov BUL Squad 2 - Sat 14:30 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 12 - Wed 18:30
16 Hussein Mohamed Seif EG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
17 ido zluf IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
18 Kaloyan Ivanov BUL Squad 2 - Sat 14:30 Squad 5 - Sun 14:30 Squad 7 - Mon 14:00
19 Kirk Taylor Squad 16 - Fri 11:00
20 Liav Yehene IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
21 Luca Margini Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00
22 Luca Micciche Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 19 - Sat 11:00
23 Maksym Yaremchuk UKR Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 19 - Sat 11:00
24 Mariana Meteksinova BUL Squad 10 - Tue 18:30 Squad 15 - Thu 20:00 Squad 19 - Sat 11:00
25 Marina Stefanova BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 8 - Mon 18:30 Squad 10 - Tue 18:30
26 Matan Berenshten IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
27 Matan Biran IL Squad 14 - Thu 15:30 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 21 - Sat 20:00
28 matteo magini Squad 19 - Sat 11:00 Squad 20 - Sat 15:30
29 Matus Hrusovsky SK Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 20 - Sat 15:30
30 Miroslav Nikolaev Nikolov BUL Squad 2 - Sat 14:30 Squad 4 - Sun 10:00
31 Mohamed Elbahrawy EG Squad 2 - Sat 14:30 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
32 Mor Lisiyansky IL Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 21 - Sat 20:00
33 Nicola Ceglie Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 21 - Sat 20:00
34 Petyo Damyanov BUL Squad 13 - Thu 11:00 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 19 - Sat 11:00
35 Pierpaolo De Filippi ITA Squad 18 - Fri 20:00 Squad 19 - Sat 11:00
36 Roei Yehene IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
37 Roko Knezic HR Squad 9 - Tue 14:00 Squad 11 - Wed 14:00 Squad 21 - Sat 20:00
38 Sara Zari Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00
39 Sarah Gamal EG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
40 Selwyn Morgan ENG Squad 16 - Fri 11:00 Squad 20 - Sat 15:30
41 SHEER Laybovitch IL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 20 - Sat 15:30
42 Sherif Attia EG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 19:00 Squad 4 - Sun 10:00
43 Simon Hrusovsky SK Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00 Squad 20 - Sat 15:30
44 Slavomir Hrusovsky SK Squad 14 - Thu 15:30 Squad 16 - Fri 11:00
45 Sofia Iliyanova Stoyanova BUL Squad 3 - Sat 19:00 Squad 8 - Mon 18:30
46 Stoyan Arsov BUL Squad 15 - Thu 20:00 Squad 18 - Fri 20:00 Squad 19 - Sat 11:00
47 Stoyan Doychinov Squad 2 - Sat 14:30 Squad 17 - Fri 15:30 Squad 19 - Sat 11:00
48 Todor Lichev 1 BUL Squad 2 - Sat 14:30 Squad 4 - Sun 10:00 Squad 19 - Sat 11:00
49 Tomi Stavrov Squad 1 - Sat 10:00 Squad 5 - Sun 14:30
50 Tonny Lichev BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 5 - Sun 14:30
51 Yavor Milanov BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 2 - Sat 14:30 Squad 3 - Sat 19:00